PIC16F1579-E/SS
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1579-E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
Ngā Rauemi: 1.PIC16F1579-E/SS.pdf2.PIC16F1579-E/SS.pdf3.PIC16F1579-E/SS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
737 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1579-E/SS
Tau Wae PIC16F1579-E/SS Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 20-SSOP
Raupapa PIC® 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 14KB (8K x 14) Rahi Motu Ratonga LIN, UART/USART
Ko te poari 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Oscillator Momo A/D 12x10b, D/A 1x5b
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Pūnaha Mahi PIC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga PIC16F1579-E/SS Whakaahua nui PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP Raraunga Raraunga SRAM -
Raraunga Raraunga 2.3 V ~ 5.5 V Nui Rahi 1K x 8