PIC16F1508-E/SS
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PIC16F1508-E/SS
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Te Aatau1 (I nga Utu US)
737 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PIC16F1508-E/SS
Tau Wae PIC16F1508-E/SS Kaihanga Microchip Technology
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 20-SSOP
Raupapa PIC® XLP™ 16F RoHS Tūnga Tube
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 7KB (4K x 14) Rahi Motu Ratonga I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ko te poari 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa PIC16F1508ESS
Oscillator Momo A/D 12x10b, D/A 1x5b Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Pūnaha Mahi PIC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga PIC16F1508-E/SS
Whakaahua nui PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-SSOP Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
Raraunga Raraunga SRAM - Raraunga Raraunga 2.3 V ~ 5.5 V