MIC59300-1.2WU
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC59300-1.2WU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC59300-1.2WU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 1.2V 3A TO263-5
Ngā Rauemi: MIC59300-1.2WU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC59300-1.2WU
Tau Wae MIC59300-1.2WU Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.2V 3A TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32162 pcs Pepa Raraunga MIC59300-1.2WU.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 3.3A Momotuhi - Whakauru Up to 3.8V
Tuhinga o mua - Breakdown TO-263-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Topology Whakahaere 3A
Ko te poari TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Ētahi Ingoa 1611-MIC59300-1.2WU
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.205V @ 3A
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC59300-1.2WU
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 3A TO-263-5
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.2V 3A TO263-5 Nama - Whakaputa 1.2V