MIC5376-2.8YC5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5376-2.8YC5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5376-2.8YC5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.8V 0.15A SC70-5
Ngā Rauemi: MIC5376-2.8YC5-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5376-2.8YC5-TR
Tau Wae MIC5376-2.8YC5-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.8V 0.15A SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5077 pcs Pepa Raraunga MIC5376-2.8YC5-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 200mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown SC-70-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Ētahi Ingoa 1611-MIC5376-2.8YC5-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.12V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5376-2.8YC5-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 150mA SC-70-5 Whakaahuatanga IC REG LDO 2.8V 0.15A SC70-5
Nama - Whakaputa 2.8V Anei - Taiti (Min) 1