MIC5375-2.8YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5375-2.8YC5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5375-2.8YC5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5
Ngā Rauemi: MIC5375-2.8YC5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5375-2.8YC5-TR
Tau Wae MIC5375-2.8YC5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 717516 pcs Pepa Raraunga MIC5375-2.8YC5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.2V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1611-MIC5375-2.8YC5-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SC-70-5 I teie nei - Quiescent (Iq) 45µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable