MIC5365-2.5YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5365-2.5YC5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5365-2.5YC5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5
Ngā Rauemi: MIC5365-2.5YC5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5365-2.5YC5-TR
Tau Wae MIC5365-2.5YC5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 744818 pcs Pepa Raraunga MIC5365-2.5YC5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.38V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-70-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-3185-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SC-70-5
I teie nei - Quiescent (Iq) 39µA Nama - Whakaputa 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable Tau Wae Tuakiri MIC5365
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5365-2.6YMT TR
MIC5365-2.6YMT TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4TMLF
I roto i te taonga: 185073 pcs
Tikiake: MIC5365-2.6YMT TR.pdf
RFQ
MIC5365-1.8YMT-TZ
MIC5365-1.8YMT-TZ
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4TMLF
I roto i te taonga: 728387 pcs
Tikiake: MIC5365-1.8YMT-TZ.pdf
RFQ
MIC5365-2.5YC5-TR
MIC5365-2.5YC5-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5