MIC5319-1.85YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5319-1.85YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5319-1.85YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 1.85V 0.5A 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5319-1.85YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5319-1.85YML-TR
Tau Wae MIC5319-1.85YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.85V 0.5A 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78872 pcs Pepa Raraunga MIC5319-1.85YML-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 600mA Momotuhi - Whakauru 2.5 V ~ 5.5 V
Tuhinga o mua - Breakdown 6-MLF® (2x2) Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 500mA
Ko te poari 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Ētahi Ingoa MIC5319-1.85YML TR
MIC5319-1.85YML TR-ND
MIC5319-1.85YMLTR
MIC5319-1.85YMLTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC5319-1.85YML-TR
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.85V 500mA 6-MLF® (2x2)
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.85V 0.5A 6MLF Nama - Whakaputa 1.85V