MIC5317-1.2YM5-T5
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5317-1.2YM5-T5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5317-1.2YM5-T5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 1.2V 0.15A SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5317-1.2YM5-T5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5317-1.2YM5-T5
Tau Wae MIC5317-1.2YM5-T5 Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.2V 0.15A SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4283 pcs Pepa Raraunga MIC5317-1.2YM5-T5.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 200mA Momotuhi - Whakauru 2.5 V ~ 6 V
Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari SC-74A, SOT-753 Ētahi Ingoa 1611-MIC5317-1.2YM5-T5DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.18V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5317-1.2YM5-T5 Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 150mA SOT-23-5 Whakaahuatanga IC REG LDO 1.2V 0.15A SOT23-5
Nama - Whakaputa 1.2V Anei - Taiti (Min) 1