MIC5305-2.85YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5305-2.85YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5305-2.85YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.85V 0.15A 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5305-2.85YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5305-2.85YML-TR
Tau Wae MIC5305-2.85YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.85V 0.15A 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191097 pcs Pepa Raraunga MIC5305-2.85YML-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 300mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 6-MLF® (2x2) Raupapa -
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC5305-2.85YML-CT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.06V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5305-2.85YML-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.85V 150mA 6-MLF® (2x2) Whakaahuatanga IC REG LDO 2.85V 0.15A 6MLF
Nama - Whakaputa 2.85V Anei - Taiti (Min) 1