MIC5302-2.8YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5302-2.8YMT-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5302-2.8YMT-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.8V 0.15A 4TMLF
Ngā Rauemi: MIC5302-2.8YMT-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5302-2.8YMT-TR
Tau Wae MIC5302-2.8YMT-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.8V 0.15A 4TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6016 pcs Pepa Raraunga MIC5302-2.8YMT-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 250mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown 4-TMLF® (1.2x1.6) Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 4-UFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC5302-2.8YMT-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.05V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5302-2.8YMT-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 150mA 4-TMLF® (1.2x1.6) Whakaahuatanga IC REG LDO 2.8V 0.15A 4TMLF
Nama - Whakaputa 2.8V Anei - Taiti (Min) 1