MIC5301-4.6YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5301-4.6YMT-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5301-4.6YMT-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.6V 150MA 6TMLF
Ngā Rauemi: MIC5301-4.6YMT-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5301-4.6YMT-TR
Tau Wae MIC5301-4.6YMT-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.6V 150MA 6TMLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 227720 pcs Pepa Raraunga MIC5301-4.6YMT-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.1V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.6V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TMLF® (1.6x1.6) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 75dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1611-MIC5301-4.6YMT-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Arataki Whakahaere Tino Lead free
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.6V 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6) I teie nei - Quiescent (Iq) 120µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable