MIC5281-3.3YMME
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5281-3.3YMME
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5281-3.3YMME.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5281-3.3YMME
Tau Wae MIC5281-3.3YMME Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5687 pcs Pepa Raraunga MIC5281-3.3YMME.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 30mA Momotuhi - Whakauru 6 V ~ 120 V
Tuhinga o mua - Breakdown 8-MSOP-EP Raupapa -
RoHS Tūnga Tube Topology Whakahaere 25mA
Ko te poari 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Ētahi Ingoa 1611-MIC5281-3.3YMME
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2V @ 25mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC5281-3.3YMME
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 25mA 8-MSOP-EP
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP Nama - Whakaputa 3.3V
Anei - Taiti (Min) 1
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5281-5.0YMME
MIC5281-5.0YMME
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 25MA 8MSOP
I roto i te taonga: 97221 pcs
Tikiake: MIC5281-5.0YMME.pdf
RFQ
MIC5280YME-TR
MIC5280YME-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR POS ADJ 25MA 8SOIC
I roto i te taonga: 90410 pcs
Tikiake: MIC5280YME-TR.pdf
RFQ
MIC5281-3.3YMME
MIC5281-3.3YMME
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP
Tikiake: MIC5281-3.3YMME.pdf
MIC5281-3.3YMME-TR
MIC5281-3.3YMME-TR
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 25MA 8MSOP