MIC5259-2.85YD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5259-2.85YD5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5259-2.85YD5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 2.85V 300MA TSOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5259-2.85YD5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5259-2.85YD5-TR
Tau Wae MIC5259-2.85YD5-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LIN 2.85V 300MA TSOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 181012 pcs Pepa Raraunga MIC5259-2.85YD5-TR.pdf
Rae Tae (Max) 0.55V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.85V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato TSOT-23-5 Raupapa -
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 65dB ~ 53dB (10Hz ~ 10kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 1611-MIC5259-2.85YD5-CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Arataki Whakahaere Tino Lead free
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA TSOT-23-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 250µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 150µA Nama - Whakaputa 300mA