MIC5259-2.5YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5259-2.5YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5259-2.5YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.5V 0.3A 6MLF
Ngā Rauemi: MIC5259-2.5YML-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5259-2.5YML-TR
Tau Wae MIC5259-2.5YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 0.3A 6MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4816 pcs Pepa Raraunga MIC5259-2.5YML-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 350mA Momotuhi - Whakauru Up to 6V
Tuhinga o mua - Breakdown 6-MLF® (2x2) Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 300mA
Ko te poari 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC5259-2.5YML-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.3V @ 300mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5259-2.5YML-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 300mA 6-MLF® (2x2) Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 0.3A 6MLF
Nama - Whakaputa 2.5V Anei - Taiti (Min) 1