MIC5253-2.9YC5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5253-2.9YC5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5253-2.9YC5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.9V 0.1A SC70-5
Ngā Rauemi: MIC5253-2.9YC5-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5253-2.9YC5-TR
Tau Wae MIC5253-2.9YC5-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.9V 0.1A SC70-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4272 pcs Pepa Raraunga MIC5253-2.9YC5-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 150mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown SC-70-5 Raupapa Teeny™
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 100mA
Ko te poari 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Ētahi Ingoa 1611-MIC5253-2.9YC5-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.165V @ 100mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC5253-2.9YC5-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.9V 100mA SC-70-5 Whakaahuatanga IC REG LDO 2.9V 0.1A SC70-5
Nama - Whakaputa 2.9V Anei - Taiti (Min) 1