MIC5231-2.75YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5231-2.75YM5-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5231-2.75YM5-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.75V 10MA SOT23-5
Ngā Rauemi: MIC5231-2.75YM5-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5231-2.75YM5-TR
Tau Wae MIC5231-2.75YM5-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.75V 10MA SOT23-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71675 pcs Pepa Raraunga MIC5231-2.75YM5-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 - Momotuhi - Whakauru 3.5 V ~ 12 V
Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 10mA
Ko te poari SC-74A, SOT-753 Ētahi Ingoa 576-2771-2
MIC5231-2.75YM5 TR
MIC5231-2.75YM5 TR-ND
MIC5231-2.75YM5TR
MIC5231-2.75YM5TR-ND
MIC5231275YM5TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.15V @ 10mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC5231-2.75YM5-TR
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.75V 10mA SOT-23-5
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.75V 10MA SOT23-5 Nama - Whakaputa 2.75V