MIC5206-3.8YMM-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5206-3.8YMM-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 3.8V 0.15A 8MSOP
Ngā Rauemi: MIC5206-3.8YMM-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5206-3.8YMM-TR
Tau Wae MIC5206-3.8YMM-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.8V 0.15A 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 85314 pcs Pepa Raraunga MIC5206-3.8YMM-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 - Momotuhi - Whakauru Up to 16V
Tuhinga o mua - Breakdown 8-MSOP Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 150mA
Ko te poari 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Ētahi Ingoa MIC5206-3.8YMM TR
MIC5206-3.8YMM TR-ND
MIC5206-3.8YMMTR
MIC5206-3.8YMMTR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.165V @ 150mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC5206-3.8YMM-TR
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.8V 150mA 8-MSOP
Whakaahuatanga IC REG LDO 3.8V 0.15A 8MSOP Nama - Whakaputa 3.8V