MIC5159-1.8YM6-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5159-1.8YM6-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC5159-1.8YM6-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6
Ngā Rauemi: MIC5159-1.8YM6-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC5159-1.8YM6-TR
Tau Wae MIC5159-1.8YM6-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4191 pcs Pepa Raraunga MIC5159-1.8YM6-TR.pdf
Momotuhi - Whakauru 1.65 V ~ 5.5 V Tuhinga o mua - Breakdown SOT-23-6
Momo Positive Fixed Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari SOT-23-6
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 1611-MIC5159-1.8YM6-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaahuatanga IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6 I teie nei - Te tuku 10mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC5159-1.8YM6-TR
MIC5159-1.8YM6-TR
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6