MIC47100-1.2YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC47100-1.2YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC47100-1.2YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 1.2V 1A 8MLF
Ngā Rauemi: MIC47100-1.2YML-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC47100-1.2YML-TR
Tau Wae MIC47100-1.2YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG LDO 1.2V 1A 8MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5588 pcs Pepa Raraunga MIC47100-1.2YML-TR.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 1.1A Momotuhi - Whakauru Up to 3.6V
Tuhinga o mua - Breakdown 8-MLF® (2x2) Raupapa -
RoHS Tūnga Digi-Reel® Topology Whakahaere 1A
Ko te poari 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC47100-1.2YML-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 0.08V @ 1A
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC47100-1.2YML-TR Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed
Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 1A 8-MLF® (2x2) Whakaahuatanga IC REG LDO 1.2V 1A 8MLF
Nama - Whakaputa 1.2V Anei - Taiti (Min) 1