MIC4576-3.3WT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC4576-3.3WT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC4576-3.3WT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5
Ngā Rauemi: MIC4576-3.3WT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC4576-3.3WT
Tau Wae MIC4576-3.3WT Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46985 pcs Pepa Raraunga MIC4576-3.3WT.pdf
Momotuhi - Tīmata ake Buck Putanga - Whakaputa (Max) 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V Ngaohihi - Taweke (Tae) 4V
Tuhinga o mua - Breakdown TO-220-5 Raupapa -
RoHS Tūnga Bulk Topology Whakahaere 3A
Ko te poari TO-220-5 Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa 1 Whakaputa Step-Down
Ētahi Ingoa 1611-MIC4576-3.3WT Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Te maha o nga DAC 200kHz Noise - 0.1Hz ki te 10Hz -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MIC4576-3.3WT
Whakaahua nui Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-220-5 Whakaahuatanga IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5
Whakapā atu @ Whakaoho Positive Whakamutunga Karaka No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC4576-3.3WT
MIC4576-3.3WT
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5