MIC2287-24YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2287-24YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2287-24YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF
Ngā Rauemi: MIC2287-24YML-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2287-24YML-TR
Tau Wae MIC2287-24YML-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC LED DRVR RGLTR DIM 750MA 8MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 184485 pcs Pepa Raraunga MIC2287-24YML-TR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 10V
Putanga - Whakaputa 24V Momo DC DC Regulator
Topology Step-Up (Boost) Pūrere Pūrere Whakarato 8-MLF® (2x2)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® Ētahi Ingoa 1611-MIC2287-24YML-CT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Arataki Whakahaere Tino Lead free Whakawhiti Whaiaro (s) Yes
Rautanga 1.2MHz Te whakaheke Analog, PWM
Whakaahuatanga Taipitopito LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) Analog, PWM Dimming 750mA (Switch) 8-MLF® (2x2) I teie nei - Whakaatu / Channel 750mA (Switch)