MIC2005-1.2YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC2005-1.2YML-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MIC2005-1.2YML-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC DISTRIBUTION SW 1.2A 6-MLF
Ngā Rauemi: MIC2005-1.2YML-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MIC2005-1.2YML-TR
Tau Wae MIC2005-1.2YML-TR Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 1.2A 6-MLF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5179 pcs Pepa Raraunga MIC2005-1.2YML-TR.pdf
Ngaohihi - Tae 70 mOhm Tuhinga o mua - Breakdown 6-MLF® (2x2)
Raupapa - RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Momo putanga P-Channel
Whirihoranga Whakaputa 1 Ētahi Ingoa 1611-MIC2005-1.2YML-DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MIC2005-1.2YML-TR Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Slew Rate Controlled
Ngā Tohu Hua 1.2A Whakahaere Whirihoranga 2.5 V ~ 5.5 V
Motuhake - Whakauru: Whakaputa 1:1 Whakaahuatanga IC DISTRIBUTION SW 1.2A 6-MLF
Raraunga Raraunga Not Required Ngā Āhuatanga Mana Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Whakapā atu @ Whakaoho High Side Ahanui Awhina General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MIC2005.V
MIC2005.V
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE AUTO 5A 32VDC BLADE MICRO
I roto i te taonga: 71186 pcs
Tikiake: MIC2005.V.pdf
RFQ
MIC2005-1.2LYM5-TR
MIC2005-1.2LYM5-TR
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 1.2A SOT23-5
I roto i te taonga: 92220 pcs
Tikiake: MIC2005-1.2LYM5-TR.pdf
RFQ
MIC2005-1.2YML-TR
MIC2005-1.2YML-TR
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC DISTRIBUTION SW 1.2A 6-MLF