LM2575-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2575-12WU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LM2575-12WU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Ngā Rauemi: LM2575-12WU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LM2575-12WU
Tau Wae LM2575-12WU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66062 pcs Pepa Raraunga LM2575-12WU.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 12V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 4V Ngaohihi - Whakauru (Max) 40V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-5 Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 576-2129
LM2575-12WU-ND
LM257512WU
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 52kHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Nama - Whakaputa 1A Tau Wae Tuakiri LM2575-12