DSC1121CI1-024.0000T
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1121CI1-024.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1121CI1-024.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1121CI1-024.0000T.pdf2.DSC1121CI1-024.0000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1121CI1-024.0000T
Tau Wae DSC1121CI1-024.0000T Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98922 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1121CI1-024.0000T.pdf2.DSC1121CI1-024.0000T.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ahua Tae 2.25 V ~ 3.6 V Raupapa DSC1121
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga AEC-Q100
Ko te poari 6-SMD, No Lead Whakaputa Enable/Disable
Ētahi Ingoa 576-4868-2
DSC1121CI1-024.0000T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Waehanga Kaihanga DSC1121CI1-024.0000T
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Te Manawanui Toa ±50ppm
Tautanga - Whakaputa 1 22mA Rautanga 24MHz
Whakaahua nui 24MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable Whakaahuatanga OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1121CE5-100.0000
DSC1121CE5-100.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5660 pcs
Tikiake: DSC1121CE5-100.0000.pdf
RFQ
DSC1121CI1-050.0000T
DSC1121CI1-050.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5547 pcs
Tikiake: DSC1121CI1-050.0000T.pdf
RFQ
DSC1121CI1-024.0000T
DSC1121CI1-024.0000T
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Tikiake: DSC1121CI1-024.0000T.pdf
DSC1121CI2-008.0000
DSC1121CI2-008.0000
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR
Tikiake: DSC1121CI2-008.0000.pdf
Kaihanga: Microchip Technology