DSC1001CI1-024.0000T
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1001CI1-024.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CI1-024.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001CI1-024.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CI1-024.0000T
Tau Wae DSC1001CI1-024.0000T Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4432 pcs Pepa Raraunga DSC1001CI1-024.0000T.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ahua Tae 1.8 V ~ 3.3 V Raupapa DSC1001
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ratonga AEC-Q100
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Standby (Power Down)
Ētahi Ingoa 1611-DSC1001CI1-024.0000TDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga DSC1001CI1-024.0000T Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Te Manawanui Toa ±50ppm Tautanga - Whakaputa 1 15µA
Rautanga 24MHz Whakaahua nui 24MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 6.3mA Standby (Power Down)
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 6.3mA