DSC1001BI2-014.3181
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1001BI2-014.3181 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001BI2-014.3181
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 14.31810MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001BI2-014.3181.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001BI2-014.3181
Tau Wae DSC1001BI2-014.3181 Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 86459 pcs Pepa Raraunga DSC1001BI2-014.3181.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ahua Tae 1.8 V ~ 3.3 V Raupapa DSC1001
RoHS Tūnga Tube Ratonga AEC-Q100
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Standby (Power Down)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga DSC1001BI2-014.3181
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Te Manawanui Toa ±25ppm
Tautanga - Whakaputa 1 15µA Rautanga 14.3181MHz
Whakaahua nui 14.3181MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 6.3mA Standby (Power Down) Whakaahuatanga OSC MEMS 14.31810MHZ CMOS SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 6.3mA