DSC1001BI1-025.0000
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1001BI1-025.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001BI1-025.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001BI1-025.0000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001BI1-025.0000
Tau Wae DSC1001BI1-025.0000 Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82915 pcs Pepa Raraunga DSC1001BI1-025.0000.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ahua Tae 1.8 V ~ 3.3 V Raupapa DSC1001
RoHS Tūnga Tube Ratonga AEC-Q100
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Standby (Power Down)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga DSC1001BI1-025.0000
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Te Manawanui Toa ±50ppm
Tautanga - Whakaputa 1 15µA Rautanga 25MHz
Whakaahua nui 25MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 6.3mA Standby (Power Down) Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ CMOS SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 6.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001BI1-025.0000T
DSC1001BI1-025.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.000MHZ CMOS SMD