ATXMEGA32D4-CUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA32D4-CUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA32D4-CUR
Tau Wae ATXMEGA32D4-CUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 42373 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® XMEGA® D4
Te Whakaora Whakaora (trr) 32MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 32KB (16K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Ētahi Ingoa 1611-ATXMEGA32D4-CURDKR Oscillator Momo A/D 12x12b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ATXMEGA32D4-CUR Whakaahua nui AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 32KB FLASH 49VFBGA Raraunga Raraunga SRAM 1K x 8
Raraunga Raraunga 1.6 V ~ 3.6 V Nui Rahi 4K x 8