ATXMEGA32D3-AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA32D3-AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA32D3-AUR.pdf2.ATXMEGA32D3-AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA32D3-AUR
Tau Wae ATXMEGA32D3-AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 37068 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA32D3-AUR.pdf2.ATXMEGA32D3-AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® D3
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 64-TQFP
Ētahi Ingoa 1611-ATXMEGA32D3-AURCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 50
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® D3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 16x12b