ATXMEGA32A4-AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32A4-AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA32A4-AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA32A4-AUR.pdf2.ATXMEGA32A4-AUR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA32A4-AUR
Tau Wae ATXMEGA32A4-AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 29142 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA32A4-AUR.pdf2.ATXMEGA32A4-AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® A4
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa 1611-ATXMEGA32A4-AURCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 34
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® A4 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 12x12b, D/A 2x12b