ATTINY85V-10MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY85V-10MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY85V-10MUR
Tau Wae ATTINY85V-10MUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 72351 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® ATtiny
Te Whakaora Whakaora (trr) 10MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 8KB (4K x 16) Rahi Motu Ratonga USI
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY85V-10MURDKR Oscillator Momo A/D 4x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Waehanga Kaihanga ATTINY85V-10MUR Whakaahua nui AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8
Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 5.5 V Nui Rahi 512 x 8