ATTINY45V-10SHR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATTINY45V-10SHR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY45V-10SHR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.ATTINY45V-10SHR.pdf2.ATTINY45V-10SHR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY45V-10SHR
Tau Wae ATTINY45V-10SHR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 95746 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY45V-10SHR.pdf2.ATTINY45V-10SHR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (2K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY45V-10SHRCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga A/D 4x10b