ATTINY44V-10MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY44V-10MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY44V-10MUR
Tau Wae ATTINY44V-10MUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 68526 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® ATtiny
Te Whakaora Whakaora (trr) 10MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 4KB (2K x 16) Rahi Motu Ratonga USI
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY44V-10MURDKR Oscillator Momo A/D 8x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga ATTINY44V-10MUR Whakaahua nui AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20QFN Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8
Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 5.5 V Nui Rahi 256 x 8