ATTINY25-20SHR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY25-20SHR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY25-20SHR
Tau Wae ATTINY25-20SHR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 66213 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® ATtiny
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 2KB (1K x 16) Rahi Motu Ratonga USI
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY25-20SHRDKR Oscillator Momo A/D 4x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga ATTINY25-20SHR Whakaahua nui AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC Raraunga Raraunga SRAM 128 x 8
Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V Nui Rahi 128 x 8