ATTINY24-20SSUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY24-20SSUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14SOIC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY24-20SSUR
Tau Wae ATTINY24-20SSUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 82129 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® ATtiny
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, Temp Sensor, WDT
Momo Momo Ratonga 2KB (1K x 16) Rahi Motu Ratonga USI
Ētahi Ingoa 1611-ATTINY24-20SSURDKR Oscillator Momo A/D 8x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga ATTINY24-20SSUR Whakaahua nui AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (1K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 2KB FLASH 14SOIC Raraunga Raraunga SRAM 128 x 8
Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V Nui Rahi 128 x 8