ATSAMR21E18A-MUT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATSAMR21E18A-MUT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Ngā Rauemi: 1.ATSAMR21E18A-MUT.pdf2.ATSAMR21E18A-MUT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATSAMR21E18A-MUT
Tau Wae ATSAMR21E18A-MUT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21247 pcs Pepa Raraunga 1.ATSAMR21E18A-MUT.pdf2.ATSAMR21E18A-MUT.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Momo TxRx + MCU
Raupapa SMART™ SAM R21 Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART, USART, USB
Whakaaroaro -99dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 4dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATSAMR21E18A-MUTTR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Whakatika O-QPSK
Rahi Mahara 256kB Flash, 32kB SRAM Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant GPIO 16
Rautanga 2.4GHz Whakaahuatanga Taipitopito IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad
Tau Raraunga (Max) 250kbps Anei - Whakawhiti 7.2mA ~ 13.8mA
I teie nei - Te fariiraa 11.3mA ~ 11.8mA