ATSAMR21E18A-MF
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATSAMR21E18A-MF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATSAMR21E18A-MF
Tau Wae ATSAMR21E18A-MF Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25541 pcs Pepa Raraunga
Pūmahara Writable 7.2mA ~ 13.8mA Putanga - Whakaputa 4dBm
Momotuhi - Input (Min) I²C, SPI, UART, USART, USB Momo TxRx + MCU
Pūmanawa 256kB Flash, 32kB SRAM Waitohu tohu 250kbps
Ahua Tae 1.8 V ~ 3.6 V Raupapa SMART™ SAM R21
Whakaaroaro -99dBm Ētahi Ingoa 1611-ATSAMR21E18A-MF
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika General ISM > 1GHZ Tuhinga o mua -
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Waehanga Kaihanga ATSAMR21E18A-MF
GPIO O-QPSK Rautanga 2.4GHz
Whakaahua nui IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz Whakaahuatanga IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Anei - Whakawhiti 16 Hononga Antenna 11.3mA ~ 11.8mA