ATMEGA88P-20AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA88P-20AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA88P-20AUR
Tau Wae ATMEGA88P-20AUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 37952 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® ATmega
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 8KB (4K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA88P-20AURDKR Oscillator Momo A/D 8x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga ATMEGA88P-20AUR Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (4K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8
Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V Nui Rahi 1K x 8