ATMEGA8535-16AUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA8535-16AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA8535-16AUR
Tau Wae ATMEGA8535-16AUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 44217 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Raupapa AVR® ATmega
Te Whakaora Whakaora (trr) 16MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 8KB (4K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA8535-16AURCT Oscillator Momo A/D 8x10b
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Pūnaha Mahi AVR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga ATMEGA8535-16AUR Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH
Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8
Raraunga Raraunga 4.5 V ~ 5.5 V Nui Rahi 512 x 8