ATMEGA48V-10MMUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA48V-10MMUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA48V-10MMUR
Tau Wae ATMEGA48V-10MMUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 53036 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 28-VQFN (4x4)
Raupapa AVR® ATmega RoHS Tūnga Digi-Reel®
Te Whakaora Whakaora (trr) 10MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 4KB (2K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 28-VFQFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA48V-10MMURDKR
Oscillator Momo A/D 8x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga ATMEGA48V-10MMUR
Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-VQFN (4x4) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN
Raraunga Raraunga SRAM 256 x 8 Raraunga Raraunga 1.8 V ~ 5.5 V