ATMEGA48PV-10MMUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA48PV-10MMUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA48PV-10MMUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf2.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA48PV-10MMUR
Tau Wae ATMEGA48PV-10MMUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 55708 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf2.ATMEGA48PV-10MMUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-VQFN (4x4)
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 4KB (2K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 28-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATMEGA48PV-10MMUR-ND
ATMEGA48PV-10MMURTR
ATMEGA48PV10MMUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 23
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 256 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 28-VQFN (4x4) Raraunga Raraunga A/D 8x10b