ATMEGA325P-20MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA325P-20MUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA325P-20MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA325P-20MUR.pdf2.ATMEGA325P-20MUR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA325P-20MUR
Tau Wae ATMEGA325P-20MUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5094 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA325P-20MUR.pdf2.ATMEGA325P-20MUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-QFN (9x9)
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATMEGA325P-20MUR-ND
ATMEGA325P-20MURTR
ATMEGA325P20MUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 54
Rae EEPROM 1K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)