| Tau Wae | ATMEGA324P-20AQR | Kaihanga | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 20440 pcs | Pepa Raraunga | ATMEGA324P-20AQR.pdf |
| Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) | 2.7 V ~ 5.5 V | Pūrere Pūrere Whakarato | 44-TQFP (10x10) |
| Tere | 20MHz | Raupapa | AVR® ATmega |
| Rahi RAM | 2K x 8 | Momo Momo Ratonga | FLASH |
| Rahi Motu Ratonga | 32KB (16K x 16) | Nga Papahanga Reo | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Paa / Case | 44-TQFP |
| Ētahi Ingoa | ATMEGA324P-20AQR-ND ATMEGA324P-20AQRTR ATMEGA324P20AQR |
Oscillator Momo | Internal |
| Tae Mahi | -40°C ~ 105°C (TA) | Tau o I / O | 32 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 3 (168 Hours) | Te Tae Kaituku Taeke | 4 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Rae EEPROM | 1K x 8 |
| Whakaahuatanga Taipitopito | AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) | Raraunga Raraunga | A/D 8x10b |