ATMEGA165P-16ANR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA165P-16ANR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA165P-16ANR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA165P-16ANR.pdf2.ATMEGA165P-16ANR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA165P-16ANR
Tau Wae ATMEGA165P-16ANR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 22576 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA165P-16ANR.pdf2.ATMEGA165P-16ANR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 64-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA165P-16ANR-ND
ATMEGA165P-16ANRTR
ATMEGA165P16ANR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 54
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x10b