ATMEGA1281-16MUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA1281-16MUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA1281-16MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA1281-16MUR.pdf2.ATMEGA1281-16MUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA1281-16MUR
Tau Wae ATMEGA1281-16MUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 27327 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA1281-16MUR.pdf2.ATMEGA1281-16MUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-QFN (9x9)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (64K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA1281-16MURCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 54
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 4K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Raraunga Raraunga A/D 8x10b