ATMEGA128-16ANR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA128-16ANR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA128-16ANR
Tau Wae ATMEGA128-16ANR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 8976 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 64-TQFP (14x14)
Raupapa AVR® ATmega RoHS Tūnga Digi-Reel®
Te Whakaora Whakaora (trr) 16MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 128KB (64K x 16) Rahi Motu Ratonga EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 64-TQFP Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA128-16ANRDKR
Oscillator Momo A/D 8x10b Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga ATMEGA128-16ANR
Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64TQFP
Raraunga Raraunga SRAM 4K x 8 Raraunga Raraunga 4.5 V ~ 5.5 V