ATM90E36A-AU-R
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATM90E36A-AU-R
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATM90E36A-AU-R
Tau Wae ATM90E36A-AU-R Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38509 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O Ki raro 2.8V, 3.6V Ngaohihi - I / O Teitei 0.5%
Tuhinga o mua - Breakdown 48-TQFP (7x7) Ahua Tae 2.8 V ~ 3.6 V
Raupapa - RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari 48-TQFP Ētahi Ingoa 1611-ATM90E36A-AU-RDKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Mita 0.4V, 0.8V
Error Measurement 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga ATM90E36A-AU-R Momo Uara 3 Phase
Whakaahua nui 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7) Whakaahuatanga IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
I teie nei - Te tuku 23mA