ATM90E32AS-AU-R
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATM90E32AS-AU-R
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATM90E32AS-AU-R
Tau Wae ATM90E32AS-AU-R Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53031 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O Ki raro 3.2V, 5.5V Ngaohihi - I / O Teitei 0.5%
Tuhinga o mua - Breakdown 48-TQFP (7x7) Ahua Tae 2.8 V ~ 3.6 V
Raupapa - RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ko te poari 48-TQFP Ētahi Ingoa 1611-ATM90E32AS-AU-RDKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Mita 0.4V, 0.8V
Error Measurement 50 kOhm, 80 kOhm, 120 kOhm Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga ATM90E32AS-AU-R Momo Uara 3 Phase
Whakaahua nui 3 Phase Meter IC 48-TQFP (7x7) Whakaahuatanga IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
I teie nei - Te tuku 13mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ATM90E32AS-AU-R
ATM90E32AS-AU-R
Kaihanga: Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP