AT90USB162-16MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT90USB162-16MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90USB162-16MUR
Tau Wae AT90USB162-16MUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 46488 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 32-VQFN (5x5)
Raupapa AVR® 90USB RoHS Tūnga Digi-Reel®
Te Whakaora Whakaora (trr) 16MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 16KB (16K x 8) Rahi Motu Ratonga EBI/EMI, PS/2, SPI, UART/USART, USB
Ko te poari 32-VFQFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1611-AT90USB162-16MURDKR
Oscillator Momo - Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Waehanga Kaihanga AT90USB162-16MUR
Whakaahua nui AVR AVR® 90USB Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-VQFN (5x5) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Raraunga Raraunga SRAM 512 x 8 Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V