AT90USB162-16AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT90USB162-16AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT90USB162-16AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Ngā Rauemi: 1.AT90USB162-16AUR.pdf2.AT90USB162-16AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT90USB162-16AUR
Tau Wae AT90USB162-16AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 40603 pcs Pepa Raraunga 1.AT90USB162-16AUR.pdf2.AT90USB162-16AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-TQFP (7x7)
Tere 16MHz Raupapa AVR® 90USB
Rahi RAM 512 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (16K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 32-TQFP
Ētahi Ingoa AT90USB162-16AU
AT90USB162-16AURTR
AT90USB162-16AUTR
AT90USB162-16AUTR-ND
AT90USB16216AUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 22
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® 90USB Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (16K x 8) FLASH 32-TQFP (7x7) Raraunga Raraunga -